Aktualności

zestawienie najświeższych informacji z naszej parafii
DSC 0583W pierwszą Niedzielę Adwentu do naszej parafii przybył św. Mikołaj. Biskup Miry przyjechał, by obdarować nasze kochane dzieci miłością i upominkami. Wielką niespodzianką dla naszych milusińskich była przejażdżka saniami wokół kościoła. Nasz Gość zaprasza nas na kolejne spotkania. W najbliższą środę o godz. 15.00 w Centrum Katolickim odbędą się gry i zabawy oraz pisanie listów do Św. Mikołaja. Natomiast po Mszy Św. o godz. 18.00 odbędzie się Mikołajkowy Wieczór Uwielbienia, po którym święty wręczy kolejne prezenty dla wszystkich obecnych na Adoracji dzieci.

  • DSC_0583
  • DSC_0606
  • DSC_0639
icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.