Aktualności

zestawienie najświeższych informacji z naszej parafii
festyn20182Zapraszamy na Rodzinny Festyn Parafialny, który odbędzie się w niedzielę, 10 czerwca 2018 roku, na placu przed kościołem pw. Krzyża Świętego w Łomży, ulica Zawadzka 55. Z okazji festynu przybędzie do nas Telewizja Polonia, która będzie transmitowała na cały świat Mszę świętą o godzinie 13.00. Z tego powodu nie będzie Mszy św. o godz. 12.00. W czasie Mszy świętej chcemy uczcić rocznicę sześćsetlecia nadania praw miejskich Łomży, a jednocześnie świętować dwudziestą pierwszą rocznicę powstania naszej parafii. Prosimy parafian, aby powiadomili bliskich mieszkających za granicą o transmisji w TVP Polonia, a jednocześnie zachęcamy do licznego udziału w tej Mszy świętej. Jest to wielki zaszczyt i wyróżnienie dla naszego miasta i parafii, że naszą radością możemy podzielić się z całym światem za pośrednictwem telewizji.
W ramach festynu będziemy mogli złożyć dar krwi w ramach naszej akcji „Oddaj krew z Chrystusem”. Liczymy na nowych chętnych, by podzielili tym cennym darem. Krwiodawców prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości.

festyn20182
icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.