Aktualności

zestawienie najświeższych informacji z naszej parafii
Nasza parafia, wspólnie z Grupą Ratowniczą Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom „Nadzieja”, organizuje obóz wypoczynkowo – rekolekcyjny „Wakacje z Panem Bogiem” w Augustowie w dniach 23 czerwca – 1 lipca 2019 roku. Do udziału zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej. W programie obok wspólnej modlitwy i ra­dości spędzania ze sobą czasu przewidziano sporo atrakcji: wycieczki po Suwalszczyżnie i Augu­stowszczyźnie, rejs statkiem, kąpiele w jezio­rze, zajęcia plastyczne, sportowe, muzyczne, z pierwszej pomocy, gry terenowe, zajęcia z survivalu, samoobrony i pierwszej pomocy, spotkanie ze strażakami, wizyta u leśników i w straży granicznej. Doświadczona kadra opiekuńcza (nauczyciele, instruktorzy) zadba o to, aby dzieci, bez względu czy to ich pierwszy samodzielny wyjazd, czy już kolejny, czuły się dobrze i komfortowo w bezpiecznym środowisku.

Koszt: 880 zł. Karty zgłoszeniowe można odbierać i składać wypełnione od 6 maja w siedzibie stowarzyszenia Nadzieja – wejście do Centrum Katolickiego z głównego parkingu przed kościołem od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.
icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.