Aktualności

zestawienie najświeższych informacji z naszej parafii
Święta Bożego Narodzenia przynaglają nas w sposób szczególny do zadbania o relacje z najbliższą rodziną. Każda rodzina swój początek bierze w sakramencie małżeństwa. W niedzielę Świętej Rodziny z Nazaretu, podczas każdej Mszy św.,małżonkowie odnawiali przysięgę składaną przed Bogiem w dniu ślubu. Dodatkowo Eucharystia sprawowana przez ks. bpa Tadeusza Bronakowskiego o godzinie 12.00 była ubogacona o obchody jubileuszu Srebrnych i Złotych Godów małżeńskich para z naszej parafii. Małżonkowie wspólnie dziękowali Bogu za przeżyte kolejno 25 i 50 lat i wspólnego budowania wzajemnej relacji. W sposób szczególnie uroczystyodnowili swoją przysięgę małżeńską złożoną przed laty. Prosili Dobrego Boga o dalszą opiekę, Jego błogosławieństwo i pomoc w życiu codziennym.

Pamiętajmy każdego dnia w naszych modlitwach o Jubilatach. Nasi rodzice niech także będą w naszej modlitewnej pamięci, boto przecież dzięki ich miłości my dzisiaj jesteśmy na świecie.

x.J.O.  • DSC00151
  • DSC00155
  • DSC00159
  • DSC00168
  • DSC00170
  • DSC00185
  • DSC00191
icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.