Aktualności

zestawienie najświeższych informacji z naszej parafii
Setki wiernych z trzech łomżyńskich parafii: pw. Bożego Ciała, Krzyża Świetego i św. Andrzeja Boboli wzięły udział w kolejnym już Orszaky Trzech Króli, który przemaszerował ulicami naszego miasta. Tradycyjny pokłon Dzieciatku królowie oddali w "stajence" urządzonej na Skateparku. To piękny przykład przywiązania do wiary i jej publicznego zamanifestowania

Finansowego wsparcia w organizacji tego przedsięwzięcia udzielił Urząd Miasta Łomży, Gmina Łomża oraz Starostwo Powiatowe.

Wszystkich zapraszamy już dzisiaj na kolejny Orszak, który odbędzie się 6 stycznia 2021 roku.

icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.