Aktualności

zestawienie najświeższych informacji z naszej parafii
Za tydzień, w niedzielę 29 marca, zapraszamy do udziału w kolejnej edycji naszej parafialnej akcji „Oddaj krew... z Chrystusem” w Centrum Katolickim im. Papieża Jana Pawła II.

W czasie epidemii koronawirusa krew jest bardzo potrzebna czekającym na nią chorym. Zachęcamy osoby zdrowe do włączenia się w łańcuch szlachetnych serc; również tych wszystkich, którzy nie oddawali jeszcze krwi, a nie mają określonych przeciwwskazań do jej oddawania.

Ze względu na wymogi procedur będziemy zachowywali szczególne środki ostrożności, dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

Ekipa pobierająca krew będzie oczekiwać w godz. 8.30-13.30. Zabierzmy ze sobą dowód osobisty.
icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.