Aktualności

zestawienie najświeższych informacji z naszej parafii
W dniu 19.09. w Centrum Katolickim odbył turniej piłkarzy stołowych organizowany dla dzieci i młodzieży naszej parafii. Była to kolejna okazja aby w duchu radości i zdrowej rywalizacji, przy dobrej zabawie i czymś słodkim tworzyć koleżeńskie więzi i budować naszą młodą wspólnotę. Była to szczególnie dobra okazja dla naszych ministrantów, którzy po wakacyjnej przerwie na nowo rozpoczynają służbę w naszej parafii, pragnąć upiększać swoją posługą Msze św. Turniej był również doskonałą okazją aby zapoznać się z ich nowym opiekunem, ks. Grzegorzem, który serdecznie zaprasza wszystkich młodych chłopców, którzy pragną wstąpić w progi Liturgicznej Służby Ołtarza. W turnieju rozgrywanym w sobotę, wzięło udział 12 par, a zwycięzcami okazali się, braci Jakub i Kamil Ciuchniccy. W przyszłości liczymy na równie liczny udział w kolejnych edycjach turniejach organizowanych przy naszej parafii.

  • AJLE4444
  • CELE1758
  • FOKH2887
  • IMG_4468
  • IMG_4473
  • IMG_4478
  • MWJN2126
  • WBFG0475
icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.