Duszpasterze

oraz pozostali pracownicy naszej parafii
ksiadz-jan-grochowski

Ksiądz Jan Grochowski, ur. 1.01.1934 Płonka Strumianka. Święcenia przyjął 26.12.1958 w Łomży z rąk bp. Cz. Falkowskiego. Wikariusz: 27.12.1958 Jeleniewo, 30.06.1962 Bargłów, 28.06.1963 Łomża, 10.04.1969 diecezjalny referent służby ołtarza, 26.06.1970 Ostrów Mazowiecka, 4.07.1972 Kadzidło, 28.12.1974 proboszcz Kuzie, 1.06.1984 duszpasterz rodzin dekanatu Myszyniec, 11.10.1984 ojciec duchowny dekanatu Myszyniec, 25.10.1989-23.08.2006 proboszcz Radziłów, 16.02.1991-23.08.2006 duszpasterz ds. trzeźwości dekanatu Szczuczyn, 9.12.1991-23.04.1996 członek rady kapłanów, 23.01.1992-23.04.1996 członek diecezjalnej rady ds. ekonomicznych, 1.12.1993 kanonik honorowy Kapituły Katedralnej w Łomży.

Od 23.08.2006 emeryt zamieszkały w Łomży.

icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126