Duszpasterze

oraz pozostali pracownicy naszej parafii
ksiadz-marian-lupinski

Ksiądz Marian Łupiński, urodzony 19.11.1930 w Bokinach. Święcenia przyjął 8.12.1956 w Łomży z rąk bp. Cz. Falkowskiego. Wikariusz: 1.01.1957 Czarnia k. Myszyńca, 17.08.1957 Myszyniec, 1.02.1959 Grajewo, 7.07.1960 Ostrołęka, 12.04.1962 Dąbrówka Kościelna, 26.08.1966 Zambrów, 28.10.1967 Rajgród, 28.06.1969 Ostrów Mazowiecka, 9.07.1971 Andrzejewo, 3.02.1972 proboszcz Niedźwiadna, 20.02.1976-28.05.1984 duszpasterz kobiet dekanatu Wąsosz i Szczuczyn, 1.08.1984 proboszcz Stawiski, 22.09.1986 administrator tymczasowy Brok, 11.11.1987 proboszcz Brok, 16.04.1992 urlop, 28.08.1992 rektor ośrodka duszpasterskiego Kozioł, 1.01.1995 proboszcz Kozioł, 1.08.1997 proboszcz Czerwonka.

Od 30.01.2002 emeryt zam. w Łomży.

icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126