Aktualności

zestawienie najświeższych informacji z naszej parafii
Miniony weekend stał mocno pod znakiem przebudowywania swojej relacji z Bogiem i człowiekiem dla uczestników kursu ewangelizacyjnego Nowe Życie w naszej parafii. Zaledwie trzy dni, 5-7 października wystarczyły by na nowo odkryć Boga, siebie i drugiego człowieka w relacji do siebie. Podejmowaliśmy podstawowe prawdy życia chrześcijańskiego: miłości Boga, mojego grzechu, nawrócenia i panowania Jezusa. Forma prowadzenia kursu sprawiła, że blisko 40 osób ostatniego dnia dzieliło się wspólnie ze łzami w oczach świadectwem doświadczenia Boga. Cieszymy się, że nowa ewangelizacja, prowadzona dla nasz przez szkołę z Lublina przyniosła tak piękne owoce. Z wielką radością czekamy na kolejne kursy i zapraszamy szersze grono, aby z nich skorzystać.


  • 20181007_123343
  • 20181007_124235
icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.