Aktualności

zestawienie najświeższych informacji z naszej parafii
Ze względu na ograniczenia wprowadzone w związku z pandemią, nie jesteśmy w stanie dostarczyć poświęconych opłatków do domów naszych Parafian, jak odbywało się to w poprzednich latach. Abyśmy mogli przeżyć czas świąt Bożego Narodzenia po katolicku i zgodnie z naszą piękną polską tradycją, po opłatki należy zgłosić się indywidualnie do zakrystii w kościele (najlepiej po zakończeniu Mszy św.) lub do kancelarii parafialnej (8.00-9.00 i 17.00-17.45). Ofiary składane przy tej okazji jak zawsze przeznaczamy na prace prowadzone przy kościele i jego otoczeniu. Wraz z opłatkami nasi Parafianie otrzymają kalendarz na 2021 rok, który zwyczajowo przekazywany jest przez księży podczas kolędy.
icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.