Aktualności

zestawienie najświeższych informacji z naszej parafii
Wielki Czwartek, dzień pamiątki Wieczerzy Pańskiej, stawia nam przed oczami Jezusa, Sługę "posłusznego aż do śmierci", który ustanowił Eucharystię i Sakrament Kapłaństwa jako najwyższy znak swojej miłości. To dzień doniosły i święty dla całego Kościoła, który dziękuje za dar Eucharystii i na nowo uświadamia sobie łaskę kapłańskiego powołania. Dzisiaj, jako Parafianie Parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży, chcemy podziękować Bogu za dar powołania wszystkich kapłanów, ale nade wszystko kapłanów posługujących w naszej parafii oraz pochodzących z naszej parafii, życząc im jednocześnie światła Ducha Świętego, wielu łask Bożych oraz codziennej Maryjnej opieki.
"I nikt sam nie bierze tej godności, lecz tylko ten, kto jest powołany przez Boga" (Hbr 5,4).
icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.