Aktualności

zestawienie najświeższych informacji z naszej parafii
Już następnego dnia po odebraniu szkolnych świadectw grupa 39. dzieci z naszej parafii, wraz z ks. Jakubem i pięciorgiem opiekunów, wyjechała na dziesięciodniowe wakacje z Panem Bogiem do ośrodka Fundacji „Cordis” w Augustowie. Na miejscu przywitała wszystkich piękna pogoda. To był dobry prognostyk na czas pobytu.

W ciągu kolejnych dni dzieci, poznając poszczególne części Mszy św. oraz przypominając sobie warunki sakramentu pokuty i pojednania, pogłębiały relację i miłość do Pana Boga. Oprócz części modlitewnej korzystały one także z pobliskich kąpielisk nad jeziorem Białym. Dzięki uprzejmości Pani Małgorzaty Godlewskiej oraz Straży Pożarnej z Łomży uczestnicy mogli przeżyć krótki, za to bardzo ekscytujący rejs po jeziorze. W czwartkowy wieczór grupa odwiedziła Nadleśnictwo Augustów. Tam dziewczęta i chłopcy poznawali rośliny oraz zwierzęta, które można spotkać w Puszczy Augustowskiej. Powrót w rodzinne strony zaplanowany jest na poniedziałek 5 lipca. Wszystkich naszych drogich Parafian prosimy o wsparcie modlitewne w naszej intencji. My pamiętamy o Was każdego dnia. Pozdrawiamy z kochającymi i gorącymi sercami.

x. J.O

 • GMB0334
 • GMB0926
 • GMB5599
 • GMB856
 • GMBG5529
 • IMG_0595
 • IMG_0596
 • IMG_0597
 • IMG_0598
 • IMG_0599
 • IMG_0600
 • IMG_0601
 • IMG_0602
 • IMG_0603

icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.