Aktualności

zestawienie najświeższych informacji z naszej parafii
Organizowany od 2007 roku przez naszą parafię Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy im. Hanki Bielickiej zawsze odbywał się na początku marca, dla uczczenia kolejnej rocznicy śmierci (9 marca 2006 r.) wielkiej łomżynianki. W roku bieżącym, ze względu na obostrzenia sanitarne, termin ten został zmieniony. XVI edycja "Radości..." odbędzie się 28 maja 2022 roku, jak zwykle w Centrum Katolickim. Młodych artystów z całej Polski już dzisiaj gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w konkursowych zmaganiach.
icon

Nasza lokalizacja

Kościół pw. Krzyża Świętego oraz Centrum Katolickie im. Jana Pawła II położone są przy ulicy Zawadzkiej 55 w Łomży. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z naszymi duszpasterzami.
Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży ul. Zawadzka 55
18-403 Łomża

tel. 86 216 89 05
Numer konta bankowego
PKO BP S.A. O/ŁOMŻA
67 1020 1332 0000 1702 0027 4126

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.